MCS1803GS-10-Z
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
MCS1803GS-10-Z
MCS1803GS-10-Z
Current Sensor ±10A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)